Ján Hanuš.
Ivan Mriškadnes 11:15
Mikel Arteta po výhre Arsenalu.
dnes 10:57
Arteta nevedel, ako jeho hráči zvládnu náročnú situáciu. Po zápase ocenil ich charakterV londýnskom derby triumfovali zverenci španielskeho trénera 3:2.
dnes 10:57
Futbalistky KFC Komárno s dresom 11.
dnes 08:0733
Veľké nešťastie v Dunajskej Strede. Len 17-ročná futbalistka skolabovala a následne zomrelaDres s číslom 11 bude vyradený z používania, uviedol jej klub KFC Komárno.
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st.
dnes 07:15
Weiss: Prvý polčas bol z našej strany odovzdaný. Majster nezvládol zápas s DAC (Sportnet podcast)Vypočujte si pondelkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
dnes 07:15
Juraj Kucka (Slovan).
ne 22:20
S kariérou sa ešte nelúči. Juraj Kucka rozhodol o svojej budúcnostiO jeho plánoch povedal tréner Slovana Vladimír Weiss st.
ne 22:20
Matej Trusa.
Pavol Spálne 21:506
Weiss spomínal hrozné góly, dostali päť. Dejú sa nevídané veci, vravel komentátorZ našej strany to bol veľmi zlý výkon, tvrdil Weiss.
Milan Škriniar.
Martin Kozinkane 21:061
Zásadný kariérny krok prináša ovocie. Škriniar je opäť šampión, Paríž sníva o trebleŠkriniar je druhý Slovák, ktorý vyhral vo Francúzsku prestížnu trofej.
Brajan Gruda a Jeff Chabot.
ne 20:00
Darmstadt to má spočitané. Do 2. Bundesligy ho poslal gól z 90. minútyV zápase Mönchengladbach - Union Berlín nepadol ani gól.
ne 20:00
Radosť hráčov Dunajskej Stredy.
ne 19:2318
Katastrofálnych 70 minút Slovana. Inkasoval štyri góly, prebudil sa až v závereO hetrik sa postaral Matej Trusa.
ne 19:2318
Lille oslavuje gól.
ne 17:55
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.