Hokej

Hokej

Martin Feherváry.
Šimon Čopdnes 13:354
Obrovská posila na MS? Fehérváry v play-off zatienil aj superhviezdu PanarinaJeho účasť na majstrovstvách sveta vyzerá nádejne.
Martin Fehérváry.
dnes 13:062
Fehérváry chce posilniť slovenský tím na MS v Česku, musí však počkať na vyjadrenie klubuWashington Capitals v zámorskej NHL prehral v 1. kole play-off s New Yorkom Rangers 0:4 na zápasy.
dnes 13:062
Slovenskí hokejisti oslavujú titul v Třinci.
dnes 12:15
dnes 12:15
Cale Makar v zápase proti Winnipegu.
dnes 11:35
Makar je blízko k vytvoreniu klubového rekordu Colorada, Ničuškin sa zaskvel hetrikomTri góly strelil aj Brock Boeser, ktorý doviedol Vancouver k výhre 4:3 po predĺžení.
dnes 11:35
David Cianciala sa teší z víťazného gólu v predĺžení.
Nikola Baďovádnes 11:1020
Prestup sezóny. Kým Cienciala je hrdina finále, Pánikov angažmán zaostal za očakávaniamiTřinecká nesmrteľnosť trvá, píšu české médiá.
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st.
dnes 07:15
Weiss: Prvý polčas bol z našej strany odovzdaný. Majster nezvládol zápas s DAC (Sportnet podcast)Vypočujte si pondelkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
dnes 07:15
Adam Sýkora v zápase Slovensko - Švajčiarsko na MS v hokeji do 20 rokov 2023.
dnes 07:07
Reprezentácia nemôže počítať so Sýkorom. Postúpil do ďalšieho kola play-offOkrem Hartfordu si v ďalšom kole zahrajú aj Toronto a Abbotsford.
dnes 07:07
Vladislav Namestnikov opúšťa ľadovú plochu.
dnes 06:45
dnes 06:45
dnes 06:209
dnes 06:209
Kapitán Petr Vrána preberá majstrovskú trofej.
ne 22:4511
Třinec je nezlomný! Otočil ďalšiu sériu a teší sa z piateho titulu v radeSiedme finále rozhodlo až druhé predĺženie.