Prišiel len pred pár dňami. Američan v drese Skalice ohúril skvelým zápisom, favorit padolV slovenskej bejzbalovej extralige sa zrodilo prvé veľké prekvapenie.
dnes 12:10
Jakub Gašparovič.
dnes 10:46
Slovenský pretekár vybojoval vo Francúzsku historický úspech. Zvíťazil v prestížnom seriáli FIAJakub Gašparovič zvíťazil na pretekoch FIA Karting Academy Trophy.
dnes 10:46
Spartan Race Slovakia.
dnes 10:25
Tragédia na podujatí Spartan Race. Jeden z účastníkov skolaboval, následne zomrel v nemocniciPreteky sa konali vo vojenskom areáli VTSÚ Záhorie.
dnes 10:25
Fotka z Londýnskeho maratónu 2024.
dnes 09:55
Prihlášky na Londýnsky maratón 2025 prekonali svetový rekordPodujatie prekonalo svoj rekord z minuloročného prihlasovania.
dnes 09:55
Momentka zo zápasu Rieker UJS Komárno - VKP FTVŠ UK Bratislava
dnes 00:00
Rozhodujúci zápas finále volejbalovej extraligy. Športový program na dnes (29. apríla)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 29. apríla. Aký je program dňa?
dnes 00:00
Slovenský šípkar Tomislav Rosandić.
ne 19:15
Vyzývateľ parádne skóroval, líder sa prepadol a Košičania zostali na dne tabuľkyMiroslav Rajnoha vyhral v Nitre tri zápasy a poskočil na prvú priečku.
ne 19:15
Samuel Baláž a Denis Mysák po pretekoch na Zemníku.
Titanilla Bődne 16:55
Nie som svetový hráč, na kvalifikáciu pôjdem s malou dušičkou, vravel víťaz v K1Samuel Baláž zdolal na kilometri Denisa Myšáka.
Tatiana Blattnerová.
ne 15:03
Slovensko získalo na ME v paraplávaní ďalšiu medailu, z úspechu sa teší BlattnerováSlovenská plavkyňa súťažila v dicsiplíne 400 m voľným spôsobom.
ne 15:03
Samuel Baláž
ne 13:37
Baláž zavŕšil víkend druhým víťazstvom, najrýchlejší bol aj na trati 1000 mVo finále zdolal Denisa Myšáka.
ne 13:37
Matej Beňuš.
ne 00:25
Nominačné preteky vodných slalomárov otvorili najlepšie olympionici, zaujal aj MartikánMartikán bol spomedzi Slovákov druhý.