Vodné športy

Matej Beňuš.
28.04.2024
Nominačné preteky vodných slalomárov otvorili najlepšie olympionici, zaujal aj MartikánMartikán bol spomedzi Slovákov druhý.
28.04.2024
Kanoista Samuel Baláž
27.04.2024
Baláž a Pecsuková zvíťazili v kvalifikačných pretekoch K1 na 500 mBaláž zdolal Myšáka o 4 stotiny.
27.04.2024
Na snímke kanoisti zľava Adam Botek a Csaba Zalka pózujú počas brífingu pred prvými kvalifikačnými pretekmi (27. – 28. apríl) a olympijskou kvalifikáciou Szegede v lodenici Športového centra polície v Areáli rýchlostnej kanoistiky na bratislavskom Zemníku v utorok 23. apríla 2024. Na Zemníku sa budú v júni konať majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov. FOTO TASR - Jakub Kotian

Titanilla Bőd27.04.2024
Vyhrotená rivalita, presvedčivý náskok. Nový dvojkajak vyhral o pol lodeInternú kvalifikáciu na K2 500 metrov vyhrali Csaba Zalka a Adam Botek.
WADA (antidopingová agentúra) - ilustračný záber
27.04.2024
Antidopingová agentúra má v prípade čínskych plavcov plnú dôveru, hovorí BachŠéf MOV zdôraznil, že ak budú čínski plavci očistení, budú môcť súťažiť na OH v Paríži.
27.04.2024
Robert Kubín.
25.04.2024
Menoslov Slovákov na olympiáde sa rozšíril. Zastúpenie bude mať vo vodnom športeÚčasť na olympiáde si vybojoval windsurfista.
25.04.2024
Erik Vlček, Adam Botek a Csaba Zalka na sústredení vlani v Kalifornii.
Titanilla Bőd20.04.20241
Posledná šanca na olympiádu. Interný súboj bez Vlčeka, ale s novým dvojkajakomErik Vlček nebude štartovať na domácich kvalifikačných pretekoch.
Michal Martikán.
12.04.2024
Martikán absolvoval prípravný kemp v Číne, na pretekoch v Thajsku získal medailuSlovenský reprezentant zvládal v príprave aj viachodinové tréningové porcie.
12.04.2024
Slovenské akvabely Lea Krajčovičová a Chiara Dikyová.
06.04.2024
Skvelý úspech slovenských akvabel. Vo Svetovom pohári skončili na pódiuChiara Dikyová a Lea Krajčovičová obsadili 3. miesto v súťaži technických párov.