Tretia liga Východ bude otvorená do posledného kola, myslí si tréner lídra

Momentka zo zápasu Vranov nad Topľou - Stropkov.
Momentka zo zápasu Vranov nad Topľou - Stropkov. (Autor: MFK Vranov - oficiálna stránka / Facebook)
Titanilla Bőd|29. apr 2024 o 19:00

Stropkov otočil zápas vo Vranove.

BRATISLAVA, STROPKOV. Tri červené karty a veľký obrat. Líder tretej ligy Východ MŠK Tesla Stropkov prehrával cez víkend na pôde MFK Vranov nad Topľou už 0:2, no napokon vyhral 3:2, získal všetky tri body a stále vedie tabuľku.

Vranov už nemal sily

„Je to sklamanie,“ povzdychol si tréner Vranova Roman Lazúr. „Máme veľa zranených hráčov, museli sme improvizovať v zostave, no aj tak sme vyhrávali 2:0. Napokon sme však prišli o víťazstvo, nedisciplinovanosť Straku nás stál zápas,“ doplnil.

Prvú červenú kartu v stretnutí dostal domáci stopér Rastislav Marcinko v 60. minúte za druhý faul. V tom čase Vranov už vyhrával 1:0, keď si hostia po štandardnej situácii dali vlastný gól.

Onedlho sa však pomer síl na ihrisku vyrovnal, v 66. minúte svoju druhú žltú kartu dostal aj hosťujúci Kevin Daniel Castrillón Gomez. O dve minúty neskôr zvýšil náskok Vranova Martin Sabol.

Lenže prišla 71. minúta, v ktorej Jakub Straka dostal až dve žlté karty, najprv po faule a potom za udretie súpera v oblasti hlavy.

Záver tak patril hosťom, ktorí gólmi Alexa Olejára, Dávida Ivaneckého a Šimona Dovičáka otočili skóre.

Domov»Futbalnet»Tretia liga Východ bude otvorená do posledného kola, myslí si tréner lídra