Lando Norris oslavuje výhru na VC Miami.
ne 23:358
Neuveriteľná radosť pilota McLarenu. Zosadil Verstappena a oslavuje prvý triumf v kariéreBritský jazdec využil výjazd safety caru.
ne 23:358
Veľká cena Miami 2024: ONLINE prenos z pretekov v rámci seriálu formuly 1 (F1).online
ne 19:00
Formula 1: Lando Norris využil výjazd safety caru a oslavuje prvý triumf v kariéreSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Miami 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
ne 19:00
so 23:37
Verstappen získal šiestu pole position v sezóne, napodobnil legendárneho ProstaZa Holanďanom skončili jazdci Ferrari.
so 23:37
Max Verstappen máva divákom po víťazstve v sobotňajšom šprinte na Veľkej cene Miami.
so 19:242
Verstappen neohrozene zvíťazil v šprinte v Miami, jazdci Mercedesu pohoreliVerstappen došiel do cieľa s viac ako trojsekundovým náskokom na Leclerca.
so 19:242
Daniel Ricciardo.
so 07:50
Obrovské fiasko Mercedesu v kvalifikácii šprintu, Ricciardo atakoval TOP 3Z pole position do šprintových pretekov vyštartuje úradujúci majster sveta Max Verstappen.
so 07:50
Poškodený monopost Charlesa Leclerca
pi 21:07
Zlý začiatok pre Ferrari. Leclerc odjazdil v Miami len tri kolá a zablokoval traťJediný tréning pred Veľkou cenou Miami vyhral Verstappen.
pi 21:07
Max Verstappen na Red Bulle na čele Veľkej ceny Číny 2024.
21.04.2024
Safety car sa musel vrátiť hneď po reštarte. Norris prekazil ďalšie double Red BulluVerstappen bol suverénny aj v Číne.
21.04.2024
Veľká cena Číny 2024: ONLINE prenos z piatych pretekov v rámci sriálu formuly 1 (F1). online
21.04.2024
Formula 1: Veľkú cenu Číny vyhral Verstappen, zaujal NorrisSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Číny 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
21.04.2024
Kvalifikácia na Veľkú cenu Číny F1 bola prerušená po nehoda Carlosa Sainza.
20.04.2024
Fiasko Hamiltona aj sklamanie vo Ferrari. Sainz spravil hlúpu chybuKvalifikáciu na Veľkú cenu Číny vyhral Max Verstappen.
20.04.2024
Max Verstappen vyhral šprintové preteky na Veľkú cenu Číny 2024.
20.04.2024
Hamilton sa víťazstva nedočkal, v Číne mu ho vyfúkol VerstappenMimo pódia skončili v šprintových pretekoch obaja jazdci Ferrari.