Miloš Kelemen v zápase Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024.
Fotogaléria (73)
Miloš Kelemen v zápase Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|10. máj 2024 o 19:32

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti prehrali v úvodnom zápase MS v hokeji 2024 s Nemeckom 4:6.

Ako prvé sa do vedenia dostalo Nemecko, ktoré skórovalo v polovici zápasu. Vzápätí pridalo aj druhý gól a skomplikovalo Slovákom zápas.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tí ale dokázali rýchlo vyrovnať ešte v druhej tretine, no do konca prostrednej časti dokázali Nemci zvrátiť skóre na svoju stranu.

Tretia tretina patrila útočným formáciám, ktoré sa postarali o päť gólov, no z troch bodov sa tešia nemeckí hokejisti, ktorí vyhrali 6:4.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024