II. liga: Považská Bystrica dala šancu Petržalke, prehrala s Humenným

MŠK Považská Bystrica - FK Humenné: ONLINE prenos zo zápasu 22. kola II. ligy.
MŠK Považská Bystrica - FK Humenné: ONLINE prenos zo zápasu 22. kola II. ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|28. mar 2024 o 12:30

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu 22. kola II. ligy: MŠK Považská Bystrica - FK Humenné.

POVAŽSKÁ BYSTRICA. Futbalisti MŠK Považská Bystrica a FK Humenné dnes hrali zápas 22. kola II. ligy.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: MŠK Považská Bystrica - FK Humenné dnes (II. liga LIVE, 22. kolo, štvrtok, výsledky, NAŽIVO)

MONACObet liga  2023/2024
28.03.2024 o 15:00
22. kolo
Považská Bystrica
1:3
(0:3, 1:0)
90+3 minúta
Ukončený
Humenné
Prehľad
Góly: 80. Sloboda – 7. Franko, 12. Streňo, 43. Teplan (vla.). ŽK: 27. Slávik (PBY), 48. Václav (PBY), 55. Tancík (PBY) – 64. Dzurík (HUM), 72. Holp (HUM). Rozhodca: Matej – Juhos – Krivošík.
Prenos
Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sme mali možnosť vidieť hneď štyri presné zásahy. Prekvapením bola hra hosťujúceho celku FK Humenné, ktorému sa podarilo vyhrať 1:3. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa.
90+3
Koniec zápasu.
90+2
FK Humenné stále kontroluje záver zápasu.
90+1
importantV druhom dejstve sa nadstavujú ešte 3 minúty nad rámec riadneho hracieho času.
90
Hra sa nám preniesla do stredu poľa a čas na vstrelenie gólu pre domácich sa kráti.
89
Výkop od brankára FK Humenné, ďaleko od svojej brány.
88
Hosťujúci hráči kontrolujú priebeh zápasu.
87
Ďalší domáci útok zachytili hráči z Humenného.
86
changeStriedanie v tíme FK Humenné:
z ihriska odchádza Streňo (C), prichádza Vasiľ.
85
Sledujeme pekný ofenzívny futbal z oboch strán.
84
FK Humenné v príležitosti ale opäť brankár zachytil.
83
Praženkova strela skončila v náručí hosťujúceho brankára.
82
Holp bol blízko ku gólu, ale netrafil bránu.
81
Domáci majú k dispozícií rohový kop.
80
goalGól dáva MŠK Považská Bystrica!!!
ANTON SLOBODA otvára strelecký účet domácich. Stav stretnutia 1:3.
78
z ihriska odchádza Dzurík, prichádza Harvila.
77
Franko takmer prečítal malú domov.
76
Marek Zlacký ostal ležať na trávniku, ale hra pokračuje ďalej.
75
Odkop od brány FK Humenné.
72
yellowCardĎalšia žltá karta pre FK Humenné. Videl ju Jaroslav Holp.
70
Považská Bystrica sa stále snaží dať gól, ale dnes majú domáci hráči nešťastie na svojej strane.
67
changeStriedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Tancík, prichádza Ragula,
z ihriska odchádza Zemko, prichádza Pečarka.

Striedanie v tíme FK Humenné:
z ihriska odchádza Ahl, prichádza Bastl.
66
Bude nasledovať striedanie oboch tímov.
64
yellowCardPrvý potrestaný hráč žltou kartou z hostí je Ján Dzurík.
62
Domáci by sa radi nakopli gólom, ale nevedia si vypracovať väčšiu streleckú príležitosť.
59
changeStriedanie v tíme MŠK Považská Bystrica : z ihriska odchádza Marek Václav , prichádza Martin Slaninka.
57
Hra sa stále presúva z jednej strany na druhú, ale hosťujúci hráči viac menej kontrolujú výsledok.
55
yellowCardĎalší potrestaný hráč Považskej Bystrice, je ním Jakub Tancík.
54
Jeden z hráčov Považskej Bystrice ostal ležať na trávniku, a tak je hra pozastavená.
53
52
Slávik vyslal na bránu Humenného nebezpečnú strelu, ale brankár hostí sa vyznamenal pekným zákrokom.
50
Šanca pre Franka ostala nevyužitá pre FK Humenné.
48
yellowCardMarek Václav videl žltú kartu.
46
Prvý faul v tomto polčase od hosťujúceho hráča.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme tu koniec prvého polčasu, po ktorom je vo vedení hosťujúce Humenné 0:3. Druhý polčas sa začne približne o 15 minút.
45
Prvý polčas sa skončil.
43
goalFK Humenné dáva gól!
ERIK STEŇO vyslal od polovice ihriska krásnu strelu, ktorá s prispením domáceho brankára skončila v bráne. Stav zápasu 0:3!
41
Humenné napáda obranu domácich dosť vysoko, a tak domáci majú problém s rozohrávkou.
40
Domáci futbalisti držia loptu na strede poľa.
38
Hostia okupujú bránku súpera, ale domáci sú tentokrát pozorní.
37
Ďalší voľný kop pre hostí.
35
Humenné malo k dispozícii voľný kop, no nepresne ho zahral jeden z hosťujúcich hráčov.
33
Hra sa nám preniesla na stred poľa, kde vidíme neustále množstvo súbojov.
31
Domáci zvyšujú svoju aktivitu, ale zatiaľ im to neprinieslo želaný gól.
29
Faul domácich na kapitána Streňa tentokrát bez kartového potrestania.
27
yellowCardŽltú kartu dostáva (MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA). Meno hráča Lukáš Slávik.
26
Už to vyzeralo, že domáci budú zahrávať penaltu, ale rozhodca všetko videl a je nadriadený odkop od brány FK Humenné.
25
Domáci budú zahrávať rohový kop.
23
Domáci sa viac krát dostali do šestnástky súpera, ale hostia všetko ubránili hoci aj so šťastím.
21
Žiaľ pre domácich, brankár hostí loptu vzal do svojich rúk.
20
Domáci majú k dispozícii z pravej strany voľný kop.
17
Lopta sa presúva zo strany na stranu, sledujeme zaujímavý ofenzívny zápas.
15
Domáci futbalisti sa snažia dostať do hry, no zatiaľ neúspešne.
12
goalHumenné dáva ďalší gól!
Hosťujúci futbalisti idú do dvojgólového vedenia. Skóre stretnutia je 0:2.
Gól strelil ERIK STREŇO.
10
FK Humenné sa dostáva v týchto minútach viac do hry a snažia sa diktovať tempo hry.
7
goalHumenné dáva gól!
Máme tu prvý gól stretnutia, ktorý sa podaril vsietiť hosťujúcemu hráčovi MATEJOVI FRANKOVI. Stav stretnutia je 0:1!
6
Streňo zahral voľný kop, ale domáci loptu odvrátili a pokračujú v ofenzíve.
4
Domáci zahrali priamy kop, ale netrafili bránku súpera.
3
Považská Bystrica mala k dispozícií dva rohové kopy, no hosťom sa to podarilo odvrátiť.
2
Považská Bystrica bude zahrávať rohový kop.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Považská Bystrica: Teplan – Václav, Pagáč, Kucharčík, Vaculík, Zemko, Sloboda (C), Boris, Slávik, Tancík, Praženka
Náhradníci: Pečarka, Slaninka, Matejčík, Kováč, Mihálek, Ragula, Hodál
Tréner: Peter Jakuš

FK Humenné: Knurovský – Zlacký, Horváth, Kranthove, Komjatý, Dzurík, Avetisian, Ahl, Streňo (C), Holp, Franko
Náhradníci: Baláž, Balica, Bastl, Vasiľ, Šuľák, Harvila, Reiter
Tréner: Ľuboš Reiter

Rozhodca: Matej – Juhos – Krivošík.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Na programe máme našu druhú najvyššiu súťaž, v ktorej sa zameriame na 22. kolo, kde domáca Považská Bystrica privíta na svojom trávniku FK Humenné. Poďme si predstaviť aktuálnu formu oboch celkov:

FK MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA:

Mužstvo z Považskej Bystrice sa nachádza na peknom 3. mieste so ziskom 39 bodov. Podarilo sa im to po desiatich výhrach, deviatich remízach a iba dvoch prehrách. Na druhé miesto v tabuľke strácajú desať bodov. V tomto roku mužstvo z Považskej Bystrice v rámci ligy ešte neprehralo. Naposledy vycestovali do Dolného Kubína, kde remizovali 1:1.

FK HUMENNÉ:

Hráči z východného Slovenska sa v aktuálnom ročníku nachádzajú na 5. mieste tabuľky s 35 bodovým ziskom. Na svojom konte majú desať výhier, päť remíz a šesť prehier. Na svojho súpera z Považskej Bystrice strácajú štyri body v tabuľke. V tomto roku v štyroch súťažných zápasoch tak isto ešte neprehrali a inkasovali iba jeden gól. V poslednom zápase sa im podarilo doma zvíťaziť 1:0 so Šamorínom.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Filip Vizváry.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.