Sportnet|29. apr 2024 o 07:15

Vypočujte si pondelkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.

Podcast si môžete vypočuť aj na: Spotify Apple Google

BRATISLAVA. Je pondelok, 29. apríl, a dnes oslavuje svoje 61. narodeniny bývalý kanadský tréner Mike Babcock, ktorý v zámorskej NHL trénoval 18 sezón.

Okrem klubov NHL trénoval aj Kanadu, s ktorou získal zlatú medailu na MS aj OH. Vďaka jeho úspechom sa stal jediným trénerom, ktorý patrí do tzv. Triple Gold Club.

Vitajte pri počúvaní Sportnet noviniek, ranného športového podcastu portálu sportnet.sk, v ktorom zhrnieme to najdôležitejšie čo sa počas víkendu v športovom svete stalo.

Trusa sa zaskvel hetrikom

Futbalisti DAC Dunajská Streda zvíťazili v napínavom súboji 7. kola nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o titul nad majstrovským Slovanom Bratislava 5:3.

Domáci položili základ triumfu v úvodnej polhodine duelu, v ktorej si vypracovali trojgólový náskok. 10 minút po zmene strán strelil štvrtý gól zápasu a svoj tretí Matej Trusa.

Futbalistom Slovana sa v priebehu šiestich minút podarilo streliť tri góly ale nádej na vyrovnanie pochoval v 89 minúte Damir Redzic, ktorý už len upravil na konečný výsledok 5:3.

Viac k téme:

Nadvláda "oceliarov" pokračuje

Hokejisti HC Oceláři Třinec získali piaty titul v českej extralige za sebou a šiesty celkovo.

V rozhodujúcom siedmom finále play off zvíťazili na ľade HC Dynamo Pardubice 2:1 po druhom predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:3 na zápasy.

Víťazný a zlatý gól strelil v 84. minúte David Cienciala. Asistenciu si pripísal Marko Daňo.

Třinec je nezlomný! Otočil ďalšiu sériu a teší sa z piateho titulu v rade

Sportnet podcast vychádza každý pracovný deň. Vypočuť si ho môžete aj na: Spotify Apple Google.

Sidemenu»Podcasty»Weiss: Prvý polčas bol z našej strany odovzdaný. Majster nezvládol zápas s DAC (Sportnet podcast)