Viktória Reichová

Slovenské akvabely Lea Krajčovičová a Chiara Dikyová.
06.04.2024
Skvelý úspech slovenských akvabel. Vo Svetovom pohári skončili na pódiuChiara Dikyová a Lea Krajčovičová obsadili 3. miesto v súťaži technických párov.
06.04.2024
Slovenská akvabela Viktória Reichová.
06.02.2024
Reichová dosiahla najlepší výsledok vo svojej kariére, vo finále atakovala TOP 10Zo zisku zlata sa tešila Kanaďanka Jacqueline Simoneauová.
06.02.2024
Slovenské akvabely na MS v plaveckých športoch 2024.
05.02.20242
Úspech pre slovenské akvabely. Prvýkrát postúpili v tímovej súťaži do finále MSNemám slov, veľmi sa teším, uviedla trénerka.
05.02.20242
04.02.2024
Životný úspech pre Reichovú, na MS postúpila do fináleSlovenská akvabela uspela vo voľnom sóle.
04.02.2024
Viktória Reichová.
02.02.2024
Reichová sa nepredstaví vo finále v technickom sóle, od postupu ju delili dve priečkyNajlepšiu technickú zostavu predviedla Grékyňa Evangelia Plataniotiová.
02.02.2024
14.07.2023
Reichová bola blízko k veľkému úspechu. Finále MS jej ušlo o jednu priečkuObsadila 13. miesto.
14.07.2023
Richard Nagy.
20.06.2022
Nagy zaostal za svojim rekordom. Slováci sa na MS v plávaní do finále nedostaliReichovú po premiére chválila trénerka.