VfL Wolfsburg

Thomas Müller.
so 17:51
Leverkusen ukončil sezónu bez prehry. Bayern opäť zaváhal a klesolNa druhom mieste skončil Stuttgart.
so 17:51
Futbalisti Leverkusenu sa radujú z gólu
12.05.2024
Päťdesiat a stále bez prehry. Dokonalej sérii Leverkusenu sa prizeral aj Slovák Bayer Leverkusen zdolal Bochum vysoko 5:0.
12.05.2024
Gólové oslavy Leonidasa Stergioua s jeho spoluhráčmi v zápase 32. kola Bundesligy s Bayernom Mníchov.
04.05.2024
Bayern sa bude ešte strachovať o druhé miesto, na pôde tretieho Stuttgartu prekvapivo prehralZa Bayern sa dokázal presadiť len Harry Kane.
04.05.2024
Robert Andrich sa teší po strelenom góle v nadstavenom čase v zápase 31. kola Bundesligy Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart.
27.04.2024
27.04.2024
Gólová radosť hráčov Borussie Mönchengladbach v zápase s Hoffenheimom.
20.04.2024
Mönchengladbachu nestačil hetrik Hacka, Bayern deklasoval UnionMatúš Bero nastúpil za Bochum v základnej zostave.
20.04.2024
Gólová radosť Thomasa Müllera v zápase s 1. FC Kolín.
13.04.2024
Bayern oddialil oslavy Leverkusenu, Haller v službách Dortmundu sa znovu zranilBayern Mníchov prišiel o Kingsleyho Comana, ktorý sa zranil v 50. minúte.
13.04.2024
Futbalisti Wolfsbugu.
10.04.2024
Výkonný riaditeľ Wolfsburgu končí s okamžitou platnosťou, mieri ku konkurenciiDo konca sezóny jeho agendu prevezme Sebastian Schindzielorz.
10.04.2024
Peter Pekarík (vpravo) oslavuje titul so spoluhráčmi z Wolfsburgu.rozhovor
Pavol Spál10.04.2024
Ťahal pneumatiky. Mladý Žilinčan skočil do Bundesligy a outsider ohromil svetAko neveľký tím zázračne vyletel po príchode Slováka.
Nathan Ngoumou Minpole strieľa gól v zápase proti Wolfsburgu.
07.04.2024
Trápenie Wolfsburgu pokračuje, na domáce víťazstvo čaká mesiaceWolfsburg viedol po polčase, no napokon nezískal ani bod.
07.04.2024
Ralph Hasenhüttl na lavičke Southamptonu.
17.03.2024
Wolfsburg sa výsledkovo trápi, k prvej výhre v novom roku mu má pomôcť nový trénerNa lavičke nemeckého klubu skončil Chorvát Niko Kovač.