HC Motor České Budějovice

Radosť hráčov HC Oceláři Třinec.
29.03.2024
Slováci poslali Třinec do semifinále. Výborná práca celej formácie, hovorí RomanČeské Budějovice boli blízko k senzácii a takmer otočili stav série z 0:3 na 4:3.
29.03.2024
Miloš Roman.
28.03.20242
Nebyť Slovákov, nezvládol by to. Třinec sa po dráme pozrie do semifináleNa gól čakali fanúšikovia 50 minút.
28.03.20242
Momentka zo zápasu Třinec - České Budejovice.
28.03.2024
Druhá liga aj zápas o všetko v českej extralige. Športový program na dnes (28. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí vo štvrtok 28. marca. Aký je program dňa?
28.03.2024
Radosť hokejistov Litvínova
26.03.2024
Litvínov postúpil do semifinále, víťazný gól strelil Sukeľ. Třinec čaká siedmy zápasZa Litvínov odchytal celý duel Matej Tomek.
26.03.2024
Slovenský futbalový tím pred začiatkom prípravného zápasu.
26.03.2024
Slováci hrajú druhý prípravný zápas pred EURO 2024. Športový program na dnes (26. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 26. marca. Aký je program dňa?
26.03.2024
Marko Daňo v drese Třinca.
24.03.2024
Nepomohol ani gól Čacha. Třinec si komplikuje cestu do semifináleTřinec viedol už 3:0 na zápasy, teraz je vo výhode jedného duelu.
24.03.2024
Kristián Pospíšil.
22.03.2024
Pospíšil vyhnal krajana z bránky, Třinec prvýkrát prehral v play-offNa víťazstve Brna sa podieľal aj Tomáš Marcinko.
22.03.2024
Libor Hudáček v drese HC Oceláři Třinec.
21.03.2024
Hudáček zahviezdil v dôležitom zápase, Třincu vybojoval tretí bodTřinec môže rozhodnúť o svojom postupe do semifinále už v piatok na ľade súpera.
21.03.2024
Marko Daňo v drese českého HC Oceláři Třinec.
18.03.2024
Třinec využil domáci ľad naplno, druhé víťazstvo režírovali Daňo a HudáčekKudrna prispel gólom k víťazstvu Litvínova.
18.03.2024
Hokejisti HC VERVA Litvínov.
17.03.2024
Cingel posunul Brno do predĺženia, výhru to však nepriniesloNa Cingelov gól necelé dve minúty pred koncom prihrával Marcinko.