Pavol Spálst 17:001
Osudy talentov? Neustále zvonil telefón, lákali ho na veľké peniaze, mama plakalaAký osud majú hviezdy juniorského šampionátu?
Cyril Ngonge a Ylber Ramadani.
26.05.2024
Neapol sa rozlúčil s nevydarenou sezónou, tímu zo spodnej časti tabuľky nestrelil ani gólLobotka štartoval vo všetkých ligových dueloch, do štatistík si pripísal jednu asistenciu.
26.05.2024
Futbalisti Bayeru Leverkusen oslavujú gól.
09.05.202413
Ďalšia veľkolepá noc Leverkusenu, svojou fantastickou sezónou vytvoril nový rekordRemízu nemeckého šampióna zachraňoval v siedmej nadstavenej minúte Stanisič.
Bayer Leverkusen - AS Rím: ONLINE prenos z odvety semifinále Európskej ligy.online
09.05.20244
Európska liga: Leverkusen zmazal dvojgólové manko a po remíze postúpil do fináleSledovali ste s nami ONLINE prenos z odvety semifinále Európskej ligy: Bayer Leverkusen - AS Rím.
09.05.20244
Vynikajúci zákrok brankára Lukáša Hradeckého z Bayeru Leverkusen.
09.05.2024
Bayer má šancu prekonať rekord. Budem o tom rozprávať vnúčatám, hovorí HradeckýŠampión nemeckej Bundesligy chce dosiahnuť najlepší výsledok od vzniku európskych súťaží.
09.05.2024
Gólové oslavy Darka Lazoviča a jeho spoluhráčov v zápase 35. kola Serie A proti Fiorentine.
05.05.2024
Verona sa priblížila k záchrane, šláger kola víťaza nepriniesolDuda odohral za Veronu celý zápas, v 74. minúte sa k nemu pripojil Suslov.
05.05.2024
Xabi Alonso.
03.05.2024
Do finále môžu nazrieť po 22 rokoch. Stále je pred nami jeden zápas, varuje AlonsoLeverkusen pred dvojzápasom sľuboval Rimanom odplatu za minuloročné vyradenie v rovnakej fáze súťaže.
03.05.2024
Florian Wirtz sa teší z gólu.
02.05.2024
Leverkusen je na najlepšej ceste do finále, výstavný gól mu vybudoval dvojgólový náskokV druhom semifinálovom zápase sa zrodila remíza 1:1.
02.05.2024
AS Rím - Bayer Leverkusen: ONLINE prenos z 1. semifinálového zápasu Európskej ligy. online
02.05.2024
Európska liga: Futbalisti Leverkusenu si do odvety s AS Rím vybudovali dvojgólový náskokSledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. zápasu semifinále Európskej ligy: AS Rím - Bayer Leverkusen.
02.05.2024
Bayer Leverkusen.
02.05.2024
Bayer chystá odplatu, smeruje za niečím neuveriteľným. Nechceme sa zastaviť, znie z kabínyV druhom zápase semifinále nastúpi Marseille a Atalanta.