Stránka, ktorú hľadáte, nie je k dispozícii, alebo bola presunutá. Skontrolujte prosím zadanú url, alebo použite vyhľadávanie vpravo hore.

Najnovšie správy

Slovenské hádzanárky sa tešia z postupu na ME 2024.
teraz
Vyberali ich zo štvrtého koša. Slovenky spoznali súperky na šampionátePredstavia sa v základnej E-skupine.
teraz
Ferran Torres v slzách po vypadnutí vo štvrťfinále Ligy majstrov.
dnes 18:37
Na Barcelonu sa to valí z každej strany. Klub musí zaplatiť pokutu za svojich fanúšikovPoužívali nacistické pozdravy a nevhodné gestá.
dnes 18:37
Slovenskí hokejisti ďakujú divákom po výhre 3:0 po prípravnom zápase na májový svetový šampionát Slovensko - Švajčiarsko.
dnes 18:28
Na premiéru si musí počkať, Petrovský sa do zostavy nezmestil. V bránke opäť Hrenák Craig Ramsay predstavil zostavu proti Nemecku.
dnes 18:28
Holger Rune.
dnes 18:20
Rune nemal v druhom kole žiaden problém. Štvrťfinále si zahrá aj FritzObaja zvládli svoje zápasy bez vážnejších komplikácií.
dnes 18:20
Slovenskí hokejisti do 17 rokov.
dnes 18:10
Turnaj odštartovali výhrou. Mladí Slováci si poradili s rovnesníkmi zo ŠvajčiarskaNa turnaji vo Švédsku ich čakajú ešte dva zápasy.
dnes 18:10
Wojciech Szczesny.
dnes 18:01
Chcete ma vidieť v maske? Nikdy, tie sú pre Zorra. Poliak má zlomeninu nosaPodľa manažéra Juventusu je k dispozícii počas najbližšieho zápasu.
dnes 18:01
Atalanta Bergamo - Liverpool: ONLINE prenos zo štvrťfinále Európskej ligy.online
dnes 18:00
ONLINE: Atalanta Bergamo - Liverpool FC dnes, Európska liga (odveta štvrťfinále) LIVESledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety štvrťfinále Európskej ligy: Atalanta Bergamo - Liverpool FC.
dnes 18:00
Martin Škrtel v drese Trnavy.
dnes 17:35
Nastúpi aj Škrtel. Klub ligových kanonierov si zahrá v Španielsku exhibíciuV polčasovej prestávke je na programe spomienka na finále majstrovstiev Európy 1976, ktoré vyhralo Československo.
dnes 17:35
Dominik Takáč po zápase Podbrezová - Trnava.rozhovor
Titanilla Bőddnes 17:13
Nikto nemusí nikomu nič bozkávať. Sme tím, zvládli sme to spolu, vravel brankár TrnavyDominik Takáč verí, že sa negatívna séria končí vo finále.
Nemecko - Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024.online
dnes 16:30
ONLINE: Nemecko - Slovensko dnes (prípravný zápas pred MS v hokeji 2024) LIVE Sledujte s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2024: Nemecko vs. Slovensko.